1. 1. Program nagrywam telefonami komórkowymi.
 2. 2. Codziennie dostaję bardzo dużo wiadomości. Odczytuję z nich, ale nie na wszystkie udaje mi się odpowiedzieć.
 3. 3. Jak nie odpisuję na wiadomość, to znaczy, że nie jestem w stanie pomóc.
 4. 4. Kasuję komentarze tylko wtedy, kiedy ktoś obraża mojego gościa albo komentarz sugeruje coś, co nie miało miejsca.
 5. 5. Sugestie gości są bardzo mile widziane, ale proszę, aby nie były w formie pytającej. Trudno jest mi na nie wszystkie odpisać.
 6. 6. Nie zdradzam w komentarzach i wiadomościach prywatnych, kto będzie moim gościem i czy udało mi się daną osobę zaprosić, ponieważ od zaproszenia do emisji jest długa droga.
 7. 7. Nigdy nie zdradzam w komentarzach i wiadomościach prywatnych, kiedy wyemituję dany odcinek. Czasami nagrywam rozmowę nawet dwa miesiące wcześniej.
 8. 8. Dobór Gości jest celowy. Czasem zapraszam osoby, które przez niektórych mogą być uważane za mało interesujące, co nie oznacza, że goście się skończyli. Pozwólcie przekonać mi się o tym osobiście.
 9. 9. Planuję nagrywać długo i nie mogę zapraszać tylko Krystyn Jand, bo mi ich zabraknie :D Proszę o wyrozumiałość.
 10. 10. Długość odcinków jest taka, ponieważ tak zakłada koncepcja programu.
 11. 11. Nie płacę gościom za wywiady.
 12. 12. Zaczęło się tak, że nie chciano przyjąć mnie do TV, więc stworzyłem własny program.
 13. 13. Wywiady są dostępne za darmo, a koszty produkcji wywiadów pokrywam osobiście, więc proszę o wyrozumiałość w kwestii reklam czy product placementu.
 14. 14. Nie mogę nagrywać życzeń, pozdrowień ani publikować tego, o co jestem przez Was proszony, w tym zbiórek pieniędzy i przekazywania fantów na aukcje. Takich próśb otrzymuję kilka tygodniowo, a zrealizowanie jednej generuje kilkanaście nowych. Wspomagam już wybrane przez siebie akcje.
 15. 15. Tak, prowadzę eventy i wykłady motywacyjne. Z końcem 2013 roku miałem cykl 20 wykładów w całej Polsce. Aktualnie większość wykładów jest dla pracowników firm. Jak tylko pojawi się konkretna data nowego wykładu, to opublikuję ją na www.20wykladow.pl i na Facebooku.
 16. 16. Swoją radość z wywiadów możesz wyrazić klikając łapkę w górę pod danym filmem. Dla twórców internetowych jest to istotne z kilku powodów.